wywóz gruzu i śmieci

Nasze usługi świadczymy w miastach: Śrem, Środa Wielkopolska, Poznań, Puszczykowo, Mosina, Luboń, Daszewice Wlkp, Kleszczewo, Swarzędz oraz Zaniemyśl.

Wywóz gruzu Poznań

Firma Luk-Pol zajmuje się wywozem wszelkiego rodzaju gruzu oraz śmieci z budowy oraz prywatnych, wskazanych przez Klienta miejsc. Zapraszamy do kontaktu zarówno telefonicznego jak i mailowego. Od pewnego czasu firma świadczy swe usługi na terenie miasta Poznań. Łatwo znaleźć naszą stronę również w wyszukiwarce Google wpisując popularną frazę "wywóz gruzu". Wszelkie dodatkowe informacje na temat wywozu zarówno śmieci jak i gruzu oraz naszych kontenerów na gruz udzielamy drogą telefoniczną, mailową lub oczywiście po bezpośredniej wizycie w naszym biurze.

 

Nasze kontenery na gruz można znaleźć już w Poznaniu!

Zapraszamy wszystkich do kontaktu oraz do współpracy. Z pewnością będzie Państwo zadowoleni z naszych usług.

Mieszkańcy blokowisk, kamienic czy apartamentów nie muszą martwić się o wywóz śmieci, ponieważ na ich osiedlach znajdują się pojemniki do zbiórki
odpadów zmieszanych, a koszt wywozu śmieci jest wliczony w czynsz. Jednak już tak łatwo nie mają właściciele domów jednorodzinnych, którzy sami muszą się zaopatrzyć w pojemniki na śmieci czy kontenery na gruz. Aby ułatwić zadanie właścicielom nieruchomości - oferujemy kompleksowe usługi.

Zadzwoń
Podaj lokalizację
Wyznacz termin
Wyrzuć śmieci/gruz
My zrobimy resztę

 

Nasza firma zajmuje się:

- wywozem śmieci
- wywozem gruzu (w Google widniejemy pod frazą wywóz gruzu poznań)
- wywozem ziemi
- wywozem przedmiotów wielkogabarytowych

Dodatkowo oferujemy różnego rodzaju kontenery na gruz o pojemnościach od 1,7 do 40 m3. Wybór kontenera na gruz zależny jest od ilości i rodzaju odpadów oraz częstotliwości opróżniania.

Do gromadzenia śmieci należy używać koszy z klapą o pojemności od 120-1100 litrów lub kontenerów od 2,7 m3. Do pojemników warto dokupić firmowe worki na śmieci.

Wysokość opłaty za wywóz śmieci zależy od:

- ilości koszy
- częstotliwości opróżniania pojemników,
- liczby mieszkańców danej nieruchomości
- miejsca zamieszkania
- na cenę ma również wpływ czy prowadzimy segregację śmieci (stawka obniżona) czy też nie (stawka podstawowa).

Średnio za osobę, która nie segreguje śmieci stawka wynosi ok. 12 zł miesięcznie. W przypadku osób, które chcą zamówić kontener wraz z wywozem, cena zależna jest od jego wielkości. Za podstawienie i wywóz kontenera o pojemności 2,7m3 opłata wynosi ok. 150 zł.

Polecamy szukać nas również w Google pod hasłami: wywóz gruzu Poznań oraz wywóz śmieci Poznań

Kontenery na gruz Poznań:

Posiadamy kontenery na gruz typu MULDA o następujących pojemnościach:

  • 1,7 m3
  • 2 m3
  • 2,7 m3
  • 3,7 m3
  • 5 m3
  • 6 m3
  • 8 m3
  • 12 m3
  • 16 m3
  • 40 m3

W celu uzyskania szczegółowych informacji na temat kontenerów na gruz zapraszamy do kontaktu.